0
0
0

Сумки DJI Goggles

Все, хто   обожнюють   польоти,   хотіли б   на   мить   відчути   себе   що   птахом, у якій від природи закладено здатність   літати і   бачити   всесвіт по іншому, ніж інші жителі   на землі.   Нині   у вас   є така можливість! Спасибі комфортним очками від першої особи   DJI Goggles, які   дозволяють побачити світ з висоти, немов   птах.   Обладнані   2-мя   гігантськими   екранами надвисокої роздільної   дозволу,   величезним   відстанню дистанційної передачі сигналу,   найменшим   показником   затримки   і прямим управлінням фото- і відеозйомкою, а   ще   смартрежімамі пілотування DJI Goggles   розкривають для вас прекрасні горизонти для польотів і творчості.

З   підтримкою   DJI Goggles у вас будуть незабутні відчуття   пілота літака в   смартрежіме   пілотування - Fixed-Wing. Головна фішка цього   режиму   вважається   політ дрона за прямим курсом з   ймовірністю   розгортатися,   власне що   в   абсолютної   мірі імітує політ   істинного   літака.   Щоб   відчути   абсолютне   занурення в політ, використовуйте   режим Head Tracking для управління Mavic Pro. Траєкторія   польоту в режимі Fixed-Wing   дозволить дотримуватися безпечне управління дроном навіть в складних умовах.   Крім   Fixed-Wing оператору   стануть   доступні   класичні   режими управління: Terrain Follow, ActiveTrack, TapFly, Cinematic Mode і Tripod.

Окуляри   DJI Goggles   можуть транслювати   відео як у форматі HD / 60 fps, так   і в   FHD / 30 fps (на   маленький   дистанції) з рівнем затримки сигналу НЕ   більше   110 мс.   Фірмова система бездротової передачі DJI OcuSync   допоможе   застосувати   разом з Mavic Pro до 4   приєднаних   утройство.   В   DJI Goggles   присутні   антени для   обеспечивания   надійного радіозв'язку   від 0 до 360 °. Подаруйте   власні   емоції   від першої особи, керуючи дрон спостерігаючи за світом очима   птахів. Також ви можете поділитися цими кадрами зі своїми друзями в соціальних мережах (Instagram, Facebook і т. Д.)

В наших магазинах ви можете купити сумки, чохли, кейси та інші аксесуари для DJI Goggles. Також, ви можете залишити свою заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб відповісти на всі ваші запитання і допомогти з вибором товару.   Ми дуже цінуємо свою репутацію і завжди надаємо своїм клієнтам найвищу якість товарів і комфортний сервіс. Доставимо в будь-яке місто України. GoProkat.ua - офіційний дилер DJI в Україні (Київ, Одеса, Харків, Луцьк, Чернігів та інші регіони України).