Официальный дилер GoPro и DJI в Одессе и Украине
Каталог товарів та послуг

Ваш кошик порожній!

X
Найсвіжіші фотографії з використанням новітніх камер від наших фахівців. ПЕРЕЙТИ В INSTAGRAM
X
Зустрічі, спілкування, емоції, досвід! Ділимося з вами. ПЕРЕЙТИ В FACEBOOK
X
Захоплюючі польоти, дивовижні кадри, новітні огляди! ПЕРЕЙТИ В YOUTUBE

аерозйомка

Показати:
Сортувати за:

Для сучасного якісного відеовиробництва часто доводиться використовувати аерофотозйомку. Вона необхідна для зняття загальних планів місцевості, і для фотографування тих об'єктів, до яких підібратися з фотокамерою технічно дуже складно або навіть неможливо.

аерозйомки ДЛЯ:

  • Створення художніх і тривимірних панорам;
  • Рішення локальних проблем на виробництві та в будівництві;
  • Отримання якісних знімків будівель та місцевості ;
  • Збір інформації про ландшафті місцевості & nbsp ; і інфраструктурі;
  • Зйомка заходів, свят, весілля , день народження, виступ і т.д.

ПЕРЕВАГИ:

  • Малі розміри квадрокоптера дозволяють працювати навіть в умовах щільної забудови;
  • Відсутність вібрації, що зберігає чіткість картинки;
  • Широкі можливості відбудови оптики і підгонка обладнання під навколишні умови;
  • Дешевизна підйому дрона в повітря (не потрібно заправляти, на відміну від вертольота).

Ми вже довго займаємося аерозйомки & nbsp ; з мультикоптер і іншого устаткування. У замовників у нас побували і великі телеканали з панорамами і цілими сценами в кінофільмах, і бізнесмени з барвистими рекламними роликами і відеопрезентації. І все б це не було б зовсім неможливо без професіоналізму співробітників і якості аерозйомки, замовити в Одесі яку, можна на нашому сайті.

Погодьтеся, куди цікавіше змонтувати рекламний ролик будівельного комплексу з поданням споруджуваних об'єктів, і ландшафту місцевості, ніж намагатися малювати в 3D, дорогу анімацію. Зйомка з висоти в Одесі мультикоптер корисна і для специфічних завдань, на зразок водної картографії або моніторингу гідротехнічних споруд. але найчастіше аерозйомка в Одесі використовується для весіль або будь-якого іншого торжества. Важко описати, яка гарна картинка відкривається з висоти пташиного польоту. Зйомка окремими фрагментами або цілою серією дозволить змонтувати згодом зачаровує і видовищний фільм про ключове повороті життя молодят - весіллі.

ЗЙОМКА ПАНОРАМИ З ПОВІТРЯ

Аерозйомка цільної панорами привертає і притягує до себе погляди всіх, хто буде її дивитися. Це можна використовувати і для презентації компанії або для рекламного ролика.

Панорама чи не здається нав'язливою рекламою, а просто занурює глядача, примушуючи серце тріпотіти, а розум парити. Завдяки цьому, можна вдало зіграти на почуттях і сприйнятті глядачів, що знову-таки корисно для маркетингу. Щоб замовити аерозйомки в Одесі просто зателефонуйте за вказаним номером на сайті. Зображення, відзняті з дронів, вражають глибиною деталізації , що дуже зручно для розміщення інформації про місцевості або конкретних об'єктах.

Щоб замовити аерозйомки в Одесі, зателефонуйте за номером: 098 428 12 30 або приходьте в наш офлайн-магазин за адресою: г. Одесса, вул. Троїцька 42. Також надаємо весь відзнятий в исходнике, або у вигляді готового змонтованого ролика під ключ.

В цій категорії немає товарів.